Natuurhuisje in Laren Gld
Gelderland, Nederland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Dit zéér hoog gewaardeerde natuurhuisje (9,3 gemiddeld) is uiterst fraai gelegen op een natuurrijk landgoed. Ver weg van drukte en verkeerslawaai, midden in de natuur, ’s nachts aardedonker. Bij vrijwel iedereen die hier komt, valt de mond open: ”Wat een mooie plek, wat een mooi huisje”. Het is door de verhuurders zelf gebouwd van hout uit de Achterhoek. Het huisje is prima geïsoleerd en heerlijk warm te stoken met de houtkachel. Huurprijs is inclusief haardhout. Er is een kleine maar compleet ingerichte keuken, warm en koud water, douche en toilet en een knus tweepersoonsbed. Wat is er niet? Er is geen radio, geen televisie, geen huisdieren en niet roken binnen. Wel levend vuur, wel WiFi. Het huisje ligt op een erf, op korte afstand van het huis van de verhuurders. De meeste gasten ervaren dit niet als storend (lees de beoordelingen), maar als je 100% privacy zoekt, dan moet je elders zijn. Beddengoed en handdoeken zelf meenemen. Bed: 200x140 cm, dekbed 200x240 cm.
Natuur en omgeving
De bosuil laat zich vanaf de eettafel heel vaak zien. Daarnaast zitten er reeën, veel soorten roofvogels, vier soorten spechten, kanjers van vleermuizen, ijsvogels en veel soorten waterwild, want het natuurhuisje ligt aan het Twentekanaal. Daar is het ’s zomers ook heerlijk zwemmen. En anders wel in de nabijgelegen Berkel, waar het ook nog eens machtig mooi kanoën is. Op loopafstand is een groot bosgebied, Het Groote Veld en op fietsafstand liggen de bossen van de landgoederen Verwolde en Ampsen, als ook de Holterberg (circa 15 kilometer). Ben je liefhebber van het rivierenlandschap? Mogelijkheden te over! Iedereen weet dat je in de Achterhoek heerlijk kunt fietsen. Nederland vol? Fiets eens van hier naar Hanzestad Zutphen langs het kanaal en door bos en landgoederen. Je komt nauwelijks een fietser tegen, auto’s alleen het laatste stukje voor Zutphen. Het charmante Lochem ligt vier kilometer hier vandaan. Daar zijn alle winkels die je nodig hebt. Het nieuwe museum MORE in Gorssel is via een prachtige route prima te befietsen.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
Ligging
Beoordelingen
-
Terry 19 februari 2026 Algemene beoordeling:Heel fijn
Natuur, rust & ruimte:Prima
-
Thijs 19 december 2025 Algemene beoordeling:Mooi en knus huisje midden in de natuur.
Natuur, rust & ruimte:Fijne ervaring in een prachtige omgeving!
-
Salem 13 oktober 2025 Algemene beoordeling:Erg knus huisje, leuk ingericht en super gezellig met vuurkachel en al. Het huisje is voorzien van alle gemakken, waardoor je er écht tot rust kan komen. Het huis staat op een mooi en interessant landgoed dat genoeg privacy biedt, ondanks dat er meerdere huisjes op steenworp afstand staan.
Natuur, rust & ruimte:Een knus huisje op een bijzonder landgoed, omringd door natuur. Voor de deur paddenstoelen tellen, vanuit het raam vogels en eekhoorns kijken, vele bezienswaardigheden op kleine afstand en mooie wandelingen in de buurt. Wij zijn heerlijk tot rust gekomen. Dankjewel!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 08:00- 12:00
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
30842
Duurzaamheid
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen