- 6 personen
- 2 slaapkamers
Selecteer de gewenste datum om de prijs per nacht te zien.
-
Natuurhuisje in Poppel Antwerpen, België
-
Natuurhuisje in Nijlen Antwerpen, België
-
- 3 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in Nijlen Antwerpen, België
-
- 6 personen
- 3 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Lier Antwerpen, België
- 4 personen
-
Natuurhuisje in Lier Antwerpen, België
- 2 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in Bornem Antwerpen, België
-
- 2 personen
- 1 slaapkamer
Voor deze zoekconfiguratie hebben wij helaas geen zoekresultaten kunnen vinden.
Meer natuurhuisjes zoeken
Ben je flexibel en op zoek naar meer resultaten? Pas dan je filters aan of gebruik de flexibele datum selectie.
Het is erg druk
Door de drukte duurde het net te lang om je zoekresultaten te laden. Je kunt het opnieuw proberen zodat we de beschikbare natuurhuisjes die je zoekt kunnen tonen.
Deze natuurhuisjes vind je in de omgeving van .
B&B Antwerpen
Antwerpen is de streek in het noordoosten van België, grenzend aan Nederland. In dit gebied vind je verschillende vakantiehuizen, die allemaal op mooie natuurrijke plaatsjes liggen. Zelfs onder de rook van de havenstad Antwerpen zijn er nog mooie natuurgebieden te vinden, zoals park Linkeroever. Daarnaast zijn er in regio Antwerpen verschillende grote aaneengesloten natuurgebieden te vinden zoals de Kalmthoutse heide en het Groot Schietveld. Houd je dus van natuur? Dan zit je in Antwerpen zeker goed!
Je kan er natuurlijk voor kiezen om in een hotel te verblijven tijdens een vakantie naar Antwerpen, maar je kunt hier ook veel knusse Bed and Breakfasts vinden waar je heerlijk kan ontspannen. Bed and Breakfasts in Antwerpen zijn vaak de perfecte uitvalsbasis om de stad te ontdekken, maar ook om uitstapjes in de omgeving en wandelingen door het landschap te maken. Een verblijf in een Bed and Breakfast combineert de faciliteiten van een hotel met de gastvrijheid van de gastheer en/of gastvrouw ter plaatse. Als je een dagje even niet weet wat je kan gaan doen, kun je altijd terecht bij de eigenaren. Zij weten natuurlijk de mooiste plekjes te vinden en delen deze maar al te graag met jou. Verblijf je in een B&B in Antwerpen, dan kun je er zeker van zijn dat je deze streek echt gaat ontdekken zoals de bedoeling is.
Er is van alles te doen!
als je op zoek bent naar leuke activiteiten in Antwerpen dan kun je natuurlijk van alles vinden. Er is zoveel te doen dat je misschien door de bomen het bos niet meer ziet. Daarom hebben we hier een aantal toffe activiteiten alvast voor je op een rijtje gezet.
Bike tour door Antwerpen
Je kunt meedoen met een fietstour door Antwerpen die 3 uur duurt. Op de fiets word je rondgeleid langs de leukste attracties van de stad. Je kunt genieten van architectuur, geschiedenis, cultuur en natuurlijk diverse bezienswaardigheden. De tour is ook nog eens te upgraden met diverse proeverijen, zoals onder andere een vis, chocolade of bierproeverij! Uiteraard gaat er een gids mee die jou van alles kan vertellen over deze prachtige stad.
Natuurlijk kun je zelf ook prima de stad gaan verkennen per fiets. Het fijne daarvan is dat je zelf uitmaakt hoe lang je fietst, wanneer je pauze neemt en waar je naartoe gaat. Het enige dat dan ontbreekt is natuurlijk de gids die je van alles over de stad en de bezienswaardigheden kan vertellen. Als je er zelf op uit trekt in deze stad, vergeet dan niet regelmatig even te stoppen en te genieten van het lekkere eten dat je er kunt krijgen.
Breng een bezoekje aan het Middelheimpark
Dit park is gratis te bezoeken en is dan ook zeer geliefd onder de toeristen. Je vindt er diverse kunstwerken en kunt er volop genieten van de prachtige natuur. Ook is er een kasteel die je kunt bezoeken en in het kasteel zelf vind je ook nog een museumshop en café. Bij het kasteel kun je ook even heerlijk bijkomen op het terras met een kopje koffie of een ander hapje en drankje. Wil je even helemaal tot rust komen en daarnaast genieten van prachtige kunstwerken? Dan is een bezoekje aan dit park absoluut een must!
Beleef de prachtige bezienswaardigheden van Antwerpen
In Antwerpen kun je van alles doen, zien en beleven. Toch zijn er altijd wel een aantal bezienswaardigheden die je absoluut niet gemist mag hebben tijdens je bezoek aan deze prachtige stad. Zo vind je er bijvoorbeeld diverse musea en mooie gebouwen. Een aantal bezienswaardigheden hebben we hierbij alvast voor je op een rijtje gezet.
Het centraal station
Waarom zou je een bezoekje moeten brengen aan het centraal station denk je misschien. Maar als je het gebouw ziet, dan weet je meteen waarom! Het is een prachtig verschijnsel en tevens een beschermd monument. Het wordt zelfs één van de mooiste gebouwen van Antwerpen genoemd. Je kunt er eindeloos naar staren en keer op keer nieuwe details ontdekken. Een paar foto’s van dit prachtige fenomeen mogen dan ook absoluut niet ontbreken.
Het Steen
Wil je graag eens een bezoekje brengen aan het oudste gebouw van Antwerpen, dan zit je goed bij het Steen. Dit gebouw is een deel van een voormalig burcht van de Schelde. Het kasteel werd gebouwd in het begin van de 13e eeuw. Je vindt er onder andere diverse standbeelden kunt genieten van een lesje geschiedenis over dit kasteel. Voor het kasteel loop je direct tegen een groot standbeeld aan. Dit beeld noemen ze ‘de Lange Wapper’, het beeld is ook zeer bekend van de Suske en Wiske strips.